Obserwatorzy

wtorek, 28 maja 2013

Potrzebna pomocRękodzieło dla Kamila” to hasło przewodnie naszej akcji. Chcąc przyłączyć się do pomocy w walce z chorobą Kamila, my – ludzie pozytywnie zakręceni tworzymy swoją własną rękodzielniczą akcję. Zapraszamy rękodzielników do współpracy, do podarowania nam choćby jednej rzeczy przez Was wykonanej, która będzie przez nas sprzedana, a pieniążki ze sprzedaży zostaną przekazane na leczenie naszego kolegi Kamila Nowosielskiego. Pierwsza akcja „Rękodzieło dla Kamila” będzie 8-9 czerwca 2013 roku na gryfowskich Kwisonaliach :)
Jeżeli tworzysz biżuterię, decoupage, scrapbooking, haftujesz, malujesz, wyszywasz i chcesz przyłączyć się darując nam swoje rękodzieło to serdecznie zapraszamy. Macie czas do końca maja.
Jesteśmy przekonani, że dołączycie do nas, czując że stajecie się po prostu lepszymi ludźmi!!! Pochwalcie się jacy jesteście zdolni!!!
Więcej informacji możecie uzyskać u nas:
Marzena tel. 669349921 marzenamendziek@o2.pl
Paulina tel. 787 273 883 wpaulam@op.pl
Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/147002095483249/ 
 
Ja mam adres na który należy wysłać pracę, sądzę, że organizatorki się nie obrażą, jeśli komuś go udostępnię w wiadomym celu. 
Czasu mało na stworzenie czegoś, ale myślę, że każda z nas ma coś co zrobiła do "szuflady". Zachęcam by to wysłać na kiermasz. Jeśli ktoś jednak nie da rady, może wydarzenie rozpropagować na swoim blogu bądź fanpagu, czy wybrać się na Kwisonalie.

2 komentarze:

 1. Mail do Marzeny "wrócił", a na odpowiedź od Pauliny czekam...
  Pozdrawiam
  Ola - Lexie's Art

  OdpowiedzUsuń
 2. Daria bardzo dziękuję za wystawienie notki! Mój mail:
  marzenamendziak@o2.pl (powyżej jest błąd)
  Czekamy na każde Wasze dzieło!!!! Pochwalcie się jacy jesteście zdolni a przy okazji pomożemy Kamilowi :)

  OdpowiedzUsuń