Obserwatorzy

środa, 22 maja 2013

Pary wymiankowe

1. Etoile - daria.krys@onet.pl
2. KasiekW - kwasilewska78@gmail.com
3. Żancia - zaneta12081975@wp.pl
4. Elżbieta - elzbietkab9@gmail.com
5. Corale - Art - coraleart@interia.eu
6. Elunia - elzpla@wp.pl
7. Butterchilli - ankakruq@wp.pl
8. Ar_nika - arnika.gorska@gmail.com
9. Anna Kaczmar - kaczmar.anna@wp.pl
10. Szczęśliwy Zakątek - bepsz@buziaczek.pl
11. Iwona Piotrowicz - iwona232@interia.pl
12. Angela Masa Solna - angela_75@o2.pl
13. Niezwykły Zakątek - niezwyklyzakatek@gmail.com
14. Joanna J - iaera@poczta.fm
15. Monia Fioletowa - charmonia@gazeta.pl
16. Misiunia - plata.karolina@gmail.com

Pary
Elżbieta - Elunia
Żancia - Niezwykły Zakątek
Szczęśliwy Zakątek - Misiunia
Ar_nika - Joanna J.
Etoile - Iwona Piotrowicz
KasiekW - Monia Fioletowa
Butterchilli - Angela Masa Solna
Corale - Art - Anna Kaczmar

ZASADY: 

6) Prezenty wymiankowe mają się znaleźć najpóźniej do dnia 14 czerwca b.r. u wymiankowej pary (wysyłka do 10.06). Po tym dniu chwalimy się prezentami na blogach.
7. Proszę o przesłanie do mnie zdjęcia zawartości Waszej paczki oraz potwierdzenia nadania przesyłki listowej lub paczki poleconej!!!


Co powinno znaleźć się w paczce:

1. Coś ręcznie zrobionego przez Was co zyskało drugie życie (mam na myśli wykorzystanie jakiś skrawków materiałów, kawałków papieru ozdobnego, gazet, włóczki, czy filcu, resztek wstążek, pojedynczych koralików czy guzików, można rozebrać jakąś nieużywaną biżuterię)
 
2. Słodziak, oczywiście kawka i herbatka.

3. NIE WYSYŁAMY PRZYDASI - dlatego, że nie zawsze osoba zajmująca się haftem posiada np serwetki, albo półfabrykaty do biżuterii itd i co ma teraz zrobić?? specjalnie kupić, czy wysłać mulinę, która drugiej osobie tak naprawdę nie przyda...
 
4. Kartka - zrobiona własnoręcznie !!! nie musi być idealna, nie trzeba też wykorzystywać materiałów do scrapbookingu, ale należy w jej przygotowanie włożyć trochę serca!!!


UWAGA!!!

Dziewczyny, które zapisują się na moją wymiankę, muszą liczyć się z tym, że prezent nie zawsze będzie taki jak byśmy chciały, ja niestety za to nie będę odpowiadać! W przypadku gdyby wymiankowa para okazała się oszutką i pierwsza osoba nie dostanie nic - ja przygotuje prezent, jednak za spóźnienia poczty, niekompetentność czy niestaranność innych nie odpowiadam!! Ostatnio zauważyłam dość przykre zjawisko, (podaje przykład) Basia na blogu pokazuje piękne rzeczy wykonane metodą decoupage, a wysyła w wymiance, krzywą, nie wykończoną bransoletkę z byle jakich koralików. Myślę sobie wtedy, że Basia jest kolekcjonerką przedmiotów, liczy na ekstra prezent,a wysyła budel! Dziewczyny przyłóżcie sie i wyślijcie coś co same byście chciały dostać. Fakt, że jest to wymianka recyklingowa - resztkowa nie oznacza, że wysyłamy ŚMIECI!!!

OD RAZU TEŻ INFORMUJĘ, ŻE OSOBY, KTÓRE NIE WYWIĄŻĄ SIĘ Z ZASAD NIE BĘDĄ BRAŁY UDZIAŁU KOLEJNYCH TEGO TYPU ZABAWACH, A ICH NICK ZOSTANIE PODANY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI! DOTYCZY TO RÓWNIEŻ DZIEWCZYN, KTÓRE WYSYŁAJĄ PRZEDMIOTY WYKONANE PRZEZ KOGOŚ INNEGO!

3 komentarze:

 1. No to czas zakasać rękawy i do dzieła ;)
  Pozdrawiam serdecznie ;)***

  OdpowiedzUsuń
 2. Najtrudniejsza do zrobienia była kartka - przynajmniej dla kogoś, kto scrapkować nie potrafi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się Z Monią... Karteczki to chyba jednak nie moja bajka. A przynajmniej jeszcze nie...

   Usuń