Obserwatorzy

wtorek, 10 kwietnia 2012

Wędrująca książka1. Przesyłamy książkę do kolejnej osoby na swój koszt listem poleconym, proszę o skan lub zdjęcie nadania na maila daria.krys@onet.pl
2. Na przeczytanie książki każdy uczestnik ma 4 tygodnie (czyta się ją o wiele szybciej, ale czas jest wydłużony by wszelkie wypadki losowe nie sprawiły trudności, oczywiście jeśli ktoś przeczyta szybciej to może szybciej książkę przesłać dalej )
3. Zostawcie proszę w książce jakiś znak po sobie ( technika i miejsce dowolne, ważne by nie zasłonić tekstu)
4. Przesyłając książkę do kolejnej osoby dodajemy dla niej jakiś mały prezencik, może być to coś zrobionego własnoręcznie lub zakupionego co sprawi radość innej osobie  ( to co to będzie, zależy wyłącznie od Was )

Zapraszam do zabawy, proszę jednak by zapisywały się osoby kompetentne, które znajdą czas na czytanie oraz na posłanie jej dalej w świat. 

Oto krótki opis książki:

Ostatnia powieść zmarłej niedawno młodej, popularnej brytyjskiej pisarki, autorki "Niani w Londynie" i "Kelnerki". Vicky Hobbs jest nauczycielką, która z radością i zapałem chodzi do pracy - miejscowej szkoły podstawowej - uwielbianą przez swoich uczniów, zwłaszcza dziesięcioletniego Oscara Samuelsa, który nie ma komu okazywać swego przywiązania. Wiecznie nieobecny samotny ojciec, Mark, to bezduszny pracocholik, który prezentami próbuje kupić przychylność syna. Ale czy dorosła kobieta może zadowolić się uczuciem dziesięciolatka? Nie bardzo. Vicky ma słabość do swojego eks-narzeczonego, Roba, który chce ją odzyskać. Mark uważa Vicky za wścibską babę, która niepotrzebnie wtrąca się w jego życie. Kiedy oboje staną naprzeciw siebie, odkryją, że pierwsze wrażenia mogą być bardzo mylne...


Jako, że jest to pierwsza tego typu zabawa u mnie postanowiłam ją zrobić w mniejszym gronie, dlatego też, zapraszam max 8 osób, tj są jeszcze 3 miejsca wolne
 

9 komentarzy:

 1. Kochana, dziękuje za udział w konkursie, niestety zgłosiły się tylko 2 osoby (w wymaganiach miałam napisane, aby konkurs wypalił musi byc min.10 ) w tym tylko Ty wyslałas pracę. Wspomniałam o Tobie w notcę w ramach rekompensaty.

  hym.. ciekawy pomysł ja jestem chętna na takie coś!:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście się zapisuję:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie.To i mnie dopisz do listy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dario, witam Cie milo jako 100 obserwatorke mojego bloga..jest to blog raczej krawiecki i chcialabym Ci z tej wlasnie 100 okazji wyslac jakis upominek...napisz do mnie na maila...alawieden@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również dopisuję się do listy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chętnie wezmę udział, kocham czytać i chętnie będę dzieliła się tą pasją z innymi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za pytanie wymiankowe- w tej zabawie lubię właśnie to, że otwieram przesyłkę i czeka mnie niespodzianka, więc zdaję się na Twoje pomysły :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana jak wspominałam konkurs nie wypalił wiec dzis zorganizowałam rozdanie (mam nadzieje, ze tym razem będzie większa ilosc osob). Jeśli miałabyś ochotę wziąsc udział będzie mi bardzo miło. Oczywiście Ty, jako że jedyna wysłałas pracę konkursową nie musisz spełniac wszystkich punktów zgłoszenia do giveway, wystarczy ze zgłosisz się podając tylko email:)

  OdpowiedzUsuń