Obserwatorzy

czwartek, 19 kwietnia 2012

Szukając Noel Richard Paul EvansSzukając Noel to książka, która udowadnia, że zanim życie wręczy nam najwspanialszy prezent, pakuje go starannie w przeciwności losu. Macy nie miała łatwego życia. Nie pamiętała swoich prawdziwych rodziców i wolała zapomnieć o koszmarze, jaki zgotowała jej adopcyjna rodzina. Jej marzeniem było odnalezienie Noel - ukochanej siostry, z którą rozdzielono ją w dzieciństwie. Poszukiwania nabrały rozpędu, gdy Macy spotkała Marka Smarta - faceta z przeszłością. Połączyło ich uczucie inne niż wszystko, co dotychczas przeżyli. Szczęście nie mogło jednak trwać wiecznie. Czy ponura przeszłość okaże sie silniejsza niż miłość? Czy można odzyskać utracone dzieciństwo i rodzine? 

Każda z dziesięciu powieści Richarda Paula Evansa wylądowała na szczycie listy bestsellerów "New York Timesa", a ich łaczny nakład w USA przekroczył 13 milionów egzemplarzy. Evans inspiruje i wzrusza ludzi na całym swiecie. Czas, aby podbił serca polskich czytelników.

Książkę bardzo szybko się czyta, jednak jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła, ale polecam. Jak by co mam ją na wymiankę.

Przypominam o candy

2 komentarze:

 1. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora choć mam jedną w domu :))
  To moja prywatna książka a przede mną stosy recenzenckie :) No cóż musi poczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Elżbieta Żebrowska

  16.04 (3 dni temu)

  do Etoile
  Dario!
  Pragnę Cię zawiadomić, że dotarła do mnie paczuszka od Ciebie, bardzo Ci dziękuję, fajny pomysł z porzeczkami są urocze, a ta mała różyczka prześlicznie pasuje do całości, wszystko piękne. Mam nadzieję, że moja przesyłka dotarła do Ciebie, daj znać. Elżbieta.
  Wkleiłam tu moja informacje o przesyłce od Ciebie, bo już wysłałam może nie doszło do Ciebie jak miałaś problemy z komputerem.Pozdrawiam Ela

  OdpowiedzUsuń