Obserwatorzy

poniedziałek, 8 września 2014

Wymianka na Powitanie Jesieni :)

Zasady:

1) W wymiance mogą wziąć udział tylko osoby posiadające bloga, który jest prowadzony regularnie (co najmniej od stycznia 2014, co najmniej 4 posty miesięcznie)
2) Zainteresowani proszeni są o pozostawienie komentarza z wyrażeniem chęci wzięcia udziału w wymiance pod tym postem do dnia 14.09.2014.
3) Proszę o umieszczenie na swoim blogu podlinkowanego obrazka z informacją o wymiance, gdyż chciałabym aby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało.
4) Proszę o równolegle wpisanie komentarza pod postem z ADRESEM EMAIL, oraz wysłanie na daria.krys@onet.pl informacji czy wyrażacie zgodę na wysyłkę zagranicę. Adresami domowymi będziecie się wymieniać same.
5) Losowanie wymiankowych par  nastąpi 15.09, w ciągu dwóch dni roześlę maile zwrotne. 
6) Prezenty wymiankowe mają się znaleźć najpóźniej do dnia 10 października 2014 u wymiankowej pary. Po tym dniu chwalimy się prezentami na blogach.
7. Proszę o przesłanie do mnie zdjęcia zawartości Waszej paczki oraz potwierdzenia nadania przesyłki listowej lub paczki poleconej.  (PROSZĘ TEN PKT POTRAKTOWAĆ POWAŻNIE, BO ILE MOGĘ SIĘ PROSIĆ O TE ZDJĘCIA I PRZYPOMINAĆ)!!!! Wysyłamy tylko i wyłącznie listem poleconym bądź paczką.

Proszę by zgłaszały się osoby kompetentne, należy pamiętać, że zapisanie się na wymiankę, to honorowe zobowiązanie się do rzetelnego i odpowiedzialnego potraktowania zabawy.
Kto nie jest na 100% pewny, że zdoła przygotować i wysłać upominek na czas niech poważnie zastanowi się nad udziałem w wymiance!

Co powinno znaleźć się w paczce:

1. Coś ręcznie zrobionego przez Was nawiązującego do jesieni ( kolorem bądź motywem).
2. Słodziak, oczywiście kawka i herbatka.
3. Przydasie - Nie!!!! dlatego, że nie zawsze osoba zajmująca się haftem posiada np serwetki, albo półfabrykaty do biżuterii itd i co ma teraz zrobić?? specjalnie kupić, czy wysłać mulinę, która drugiej osobie tak naprawdę nie przyda... 4. Fajnie będzie jeśli dołożycie kartkę, z Waszego miasta lub dotyczącą tematu wymianki.


Termin krótki, ale myślę, że ponad 3 tyg w zupełności wystarczą na przygotowanie jakiegoś prezentu, nawet jeśli będziemy musiały domówić materiały itd. Proszę się postarać by nasze paczki były bogate!

UWAGA!!!

Dziewczyny, które zapisują się na moją wymiankę, muszą liczyć się z tym, że prezent nie zawsze będzie taki jak byśmy chciały, ja niestety za to nie będę odpowiadać! W przypadku gdyby wymiankowa para okazała się oszutką i pierwsza osoba nie dostanie nic - ja przygotuje prezent, jednak za spóźnienia poczty, niekompetentność czy niestaranność innych nie odpowiadam!! Ostatnio zauważyłam dość przykre zjawisko, (podaje przykład) Basia na blogu pokazuje piękne rzeczy wykonane metodą decoupage, a wysyła w wymiance, krzywą, nie wykończoną bransoletkę z byle jakich koralików. Myślę sobie wtedy, że Basia jest kolekcjonerką przedmiotów, liczy na ekstra prezent,a wysyła budel! Dziewczyny przyłóżcie sie i wyślijcie coś co same byście chciały dostać.

OD RAZU TEŻ INFORMUJĘ, ŻE OSOBY, KTÓRE NIE WYWIĄŻĄ SIĘ Z ZASAD NIE BĘDĄ BRAŁY UDZIAŁU KOLEJNYCH TEGO TYPU ZABAWACH, A ICH NICK ZOSTANIE PODANY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI! DOTYCZY TO RÓWNIEŻ DZIEWCZYN, KTÓRE WYSYŁAJĄ PRZEDMIOTY WYKONANE PRZEZ KOGOŚ INNEGO!

13 komentarzy:

 1. Banerek powiesiłam, nad udziałem muszę się zastanowić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wezmę udziału w zabawie - nie wyrobię się czasowo, a nie lubię robić na "odczep się".
   Może w następnej - jeśli zorganizujesz.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam udanej zabawy.

   Usuń
 2. Na jesienne klimaty bardzo chętnie się zapisuję :)
  tynka.p84(małpa)gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja wezmę udział. 10 października mam urodziny, więc to będzie podwójny prezent :) jaskulskania@op.pl Pozdrawiam i dzięki za organizację zabawy, a banerek z linkiem zaraz dodam do bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię jesienne klimaty, zapisuje się do wymianki kgosia@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Chetnie wezme udzial. Nie mieszkam w Polsce. Chetnie wysle do Polski. EllaZajac@interia.pl. Osttanio moja paczka, choc wyslana byla na 10 dni przed koncem wymianki nie zdarzyla dojsc na czas z winy poczty :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wezmę udział w zabawie , pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ proszę danuta.angulska@gmail.com, owszem mogę wysłać za zagranicę pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 8. I ja też jestem chętna na wymiankę:) iwo10@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za zaproszenie do Twojej wymianki. Chętnie wezmę w niej udział, mogę zrobić bransoletkę w jesiennych kolorach :) Banerek zaraz wieszam :)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń