Obserwatorzy

czwartek, 12 czerwca 2014

Jeszcze raz o Julce

Dziewczyny, chciałam bardzo serdecznie podziękować tym, które włączyły się w walkę o zdrowe nóżki Julki. Nie będę wymieniać, bo boję się, że kogoś pominę. Zachęcam Was po raz kolejny do przekazania jakiegoś fantu na licytację, może to być rękodzieło, kosmetyk, książka, ubranie, akcesoria do domu, zabawki itd. Rzeczy niekoniecznie muszą być nowe, ale przede wszystkim nie mogą być zniszczone. Z pomocą darczyńców i osób licytujących zebraliśmy ponad 7 tyś zł, w sumie na konto fundacji wpłynęło ok 100 tyś zł. Kwota potrzebna na operację wynosi 10 razy tyle. Osoby, które chcą pomóc, a nie posiadają żadnych przedmiotów proszone są choćby o udostępnienie wydarzenia na blogu, FB, zaproszenie kilku znajomych i ogłaszanie akcji gdzie się da. Ja bez przerwy piszę maile, ale odzew jest znikomy, nawet jeśli ktoś zgodzi się pomóc, później się nie odzywa. Jeśli napisałam wiadomość do którejś z Was i poczułyście się urażone czy do czegoś zmuszone, to bardzo przepraszam

p.s. mam kilka rzeczy do pokazania, ale muszę najpierw zgrać zdjęcia, więc odezwę się niebawem.

6 komentarzy:

 1. Po weekendzie się odezwę :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Produkcja w toku - jak skończę to się odezwę.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością przekażę fant na licytację proszę tylko o namiary gdzie mam to zrobić. Wspomnę jeszcze , że niefejsbukowa jestem :)
  Proszę o kontakt
  omrumburak9@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie obraziłam się za komentarz. Niestety za trzy dni jadę na wakacje. Nic już nie zdążę zrobić, postaram się odezwać po powrocie. Na razie udostępnię na FB i zrobię zapisek u siebie na blogu.

  OdpowiedzUsuń