Obserwatorzy

poniedziałek, 30 listopada 2015

W święta nie zapomnijmy o innych..

Witajcie chciałam Was dzisiaj zachęcić do wzięcia udziału w dówch akcjach... Pewnie każdy z nas w tych ostatnich dniach roku mam mnóstwo obowiązków, dlatego też jeśli ktoś nie może pomóc proszony jest o puszczenie informacji dalej. 

1. Pani Małgorzata i jej rodzina.
Pani Małgorzata jest mamą siódemki dzieci uczących się dzieci w wieku 8-18, obecnie przechodzi ciężką chemioterapię gdyż choruje na nowotwór złośliwy. Były mąż kobiety przebywa w więzieniu za znęcanie się nad rodziną, w marcu 2016 roku wyjdzie, do tego czasu rodzina musi się wyprowadzić z mieszkania, którego właścicielem jest mężczyzna. Rodzina kobiety podarowała potrzebującym budynek gospodarczy, który należy wyremontować. 
Tutaj jest link do Bazarka - pieniądze zbierane są na remont w/w budynku:  https://www.facebook.com/events/716949611740120/

Tutaj można uzyskać więcej informacji - rodzina potrzebuje nie tylko samych pieniędzy, można przekazać również elementy wyposażenia mieszkania, które nam nie są już potrzebne : https://www.facebook.com/events/1631859247075940/

Jeśli ktoś nie ma FB można pisać po więcej info na adres: mkruszynska@stowarzyszeniebonafides.pl, tel 508 099 797

potrzebne są również osoby, które zechciały by pomóc przy remoncie z okolic Lublina oraz fanty na kiermasz, który zostanie zorganizowany 19 grudnia na rzecz rodziny. 2. Po raz szósty rusza Robótka . Zawsze chętnie włączałyście się w akcję, więc i tym roku zapraszam :

http://jestrobotka.blogspot.com/

Akcja polega na obdarowaniu niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Niegowie mnóstwem kartek z ciepłymi słowami, pełnymi miłości i otuchy, do listów, kartek można oczywiście dołączać jakieś upominki. By nikt z dobroczyńców nie miał problemu organizatorzy stworzyli charakterystyki mieszkańców. Zajrzyjcie na stronkę i koniecznie wybierzcie swojego ulubieńca. 

3 komentarze:

  1. Szczytne akcje, w robótce biorę udział.

    OdpowiedzUsuń
  2. W Robótce wezmę udział na pewno, a o tej pierwszej akcji już dzisiaj czytałam - postaram się przyłączyć :) warto pomagać, a w okresie świąt szczególnie!

    OdpowiedzUsuń
  3. juz raz brałam udział w robótce ale w tym roku nie wiem czy dam rade :( jakos ze wszytskim jestem opuźniona :/

    OdpowiedzUsuń