Obserwatorzy

piątek, 11 września 2015

Twórcze Inspiracje - recenzja

Kolejny numer gazetki przyszedł jeszcze w zeszłym miesiącu, ale miałam pewne problemy z komputerem dlatego też piszę tego posta dopiero dzisiaj. Oto okładka tak jak w poprzednich dwóch nie jest przeładowana, widząc ten plecaczek od razu wspominamy swoje wyjazdy wakacyjne. Na jednej z pierwszych stron dostrzegłam cudowny naszyjnik wykonany z drobnych koralików, mimo iż jego wykonanie jest poza moimi możliwościami nie przeszkadza mi to w zachwycie. Cudowne pierścionki wykonane techniką wire wraping:
Cudowne kartki ślubne, mogę stanowić zarówno zaproszenie na uroczystość jak i pamiątkę:

Na kolejnych stronach prezentowany jest hafcik Sówki mądrej główki. Może któraś z Pań zechce taki wyhaftować dla swojej pociechy może on być np. częścią okładki dzienniczka, jakiejś książki, naszywką na plecaczek, oprawiony stanowić piękną ozdobę pokoju.

Kolejnym dziecięcym motywem są malutkie krasnale:

Na ostatniej stronie zostało zaprezentowane wykorzystanie haftu ślicznego słonika z gazety Igłą malowane:Do Candy dokładam 3 gazetki, które otrzymałam, mam nadzieję, że zwycięzca z chęcią je przejrzy i być może coś wykonana z prezentowanych kursów:3 komentarze:

 1. Fajnie i ciekawie napisana recenzja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super recenzja :) Pozdrawiam cieplutko :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ale kartki piękne <3 nie wiem jednak czy umiałabym je wykonać tą techniką :)

  doszły do mnie pocztówki od Ciebie, już w zeszłym tygodniu, ale nie pamiętam czy Ci pisałam :( w każdym razie ogromnie dziękuję <3 sprawiłaś, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech po kiepskim dniu :)

  OdpowiedzUsuń