Obserwatorzy

wtorek, 27 sierpnia 2013

Wymianka z owadem

Hej dziewczyny jak Wam idzie przygotowywanie prezentów? Przypominam, że paczki mają dojść do soboty do Waszej pary, czyli dzisiaj lub jutro trzeba by ostatecznie wysłać. Dziewczyny, które z jakiś powodów nie mogą wywiązać się w terminie proszę o informacji. Ja nie będę tym razem się dopytywać...ani prosić o zdjęcia, a dostałam tylko 3!!!

Powoli będę nadrabiać zaległości, nie miałam dwa tygodnie internetu i blog świeci pustkami...

8 komentarzy:

 1. oj zdjęcia ;( zapomniałam! jutro podeślę

  OdpowiedzUsuń
 2. ja paczuszkę wysłałam już jakiś czas temu, od swojej wymiankowej pary też dostałam i jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja o wymiance "kartka z wakacji" - kartkę od Ciebie otrzymałam, jutro pochwalę się na swoim blogu. Dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szykuje sie do wyjazdu do Angli i chocby nie wiem co postaram sie dobiec na poczte na czas .A jak dojdzie w poniedzialek to bede prosic o wybaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcia wysąłlam już jakiś czas temu mam nadzieje że to włąsnie odemnie znajdują się w tej trójce :) wiem też że moja paczuszka już dotarła i Anetka (powyżej) pisała do mnie, że może miec lekkie opuźnienie o co się nie gniewam,rozumiem i spokojnie oczekuję listonosza :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja i moja para już od jakiegoś tygodnia cieszymy się prezencikami :-) A zdjęcie postaram się wysłać jeszcze dziś. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń