Obserwatorzy

poniedziałek, 6 lutego 2012

Zabawa - Nasze Ulubione Seriale

Zasady:

 1. Opublikuj logo zabawy na swoim blogu.
 2. Napisz kto cię zaprosił do zabawy.
 3. Zaproś co najmniej 5 osób prowadzących bloga.
 4. Wymień i opisz swoje ulubione seriale:)
2. Do zabawy zaprosiły mnie dwie wspaniałe dziewczyny Madame oraz AngeluS

3. Zapraszam te same osoby, które otrzymały ode mnie wyróżnienie:
 

Alexandra
Ania z małego domku
Atenkowo
Bagatelki
Egoiste
Esterson
Madame

Piwi
Raeszkę
Robótkowe zacisze Agi
Silvanis

5.

Na dobre i na złe 


Dowody zbrodni

Lilly Rush (Kathryn Morris), odważna i zdeterminowana detektyw z policji w Filadelfii, wyspecjalizowała się w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, które pozostawały nierozwiązane od lat. Lilly Rush zdobyła doświadczenie zawodowe podczas pracy w wydziale zabójstw. Pewnego dnia postanowiła poszukać sprawców zbrodni, którzy przez wiele lat pozostawali bezkarni z powodu niedoskonałości dawnych metod dochodzeniowych lub opieszałości organów ścigania. Detektyw Rush wznawia dochodzenia, przesłuchuje świadków i konsekwentnie doprowadza sprawy do końca. Umiejętnie wykorzystuje osiągnięcia współczesnej nauki, dzięki czemu zdobywa dowody, które pozwalają jej ustalić tożsamość sprawców, chociaż od chwili popełnienia zbrodni minęło wiele lat. 

 
CSI Miami oraz CSI NY

Mac Taylor oraz Horatio Caine wraz z pozostałymi członkami laboratorium, opierając się na znalezionych na miejscu zbrodni dowodach, prowadzi dochodzenia w sprawach kryminalnych, od porwań do morderstw. 

 
Zabójcze umysły

Elitarna grupa profilerów z FBI zajmuje się badaniem psychiki kryminalistów. Pomaga im to w szukaniu zaginionych i porwanych, a dokładniej pomaga to wniknąć w umysł przestępcy i zrozumieć jego metody postępowania. Każdy odcinek to oddzielna sprawa i inne metody poszukiwania.

Chirurdzy


Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż.Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowamnie sie despotycznym przełożonym. W przypadku Meredith pojawia się kolejny problem gdy oriętuje się ona, że jej kochanek Derek jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith poznajemy także Izzie Stevens, George'a O'Malley'a, Christine Yang i Alex'a Karev'a. Wszyscy oni muszą słuchać poleceń zgryźliwej wrednej dr. Miranda Bailey, zwanej "Nazi". Meredith ukrywa przed przyjeciółmi prawdę o ciężko chorej matce, o której talencie wciąż krążą plotki po szpitalnych korytarzach. Izzie to prosta dziewczyna, która zarabiała na studia pracą modelki i nadal jest za uważana za "ładną buzię". george to chłopak z sąsiedztwa, który zazwyczaj mówi i robi to czego nie powinien w danej chwili, niezdara. Christine jest pełna energii i współzawodnictwa co nie przeszkadza jej w robieniu wszystkiego po swojemu. Pełen ambicji Alex maskuje swe klasowe pochodzenie pod maską arogancji.

5 komentarzy:

 1. ja właśnie ostatnio wzięłam udział w tej zabawie, ale dziękuję za pamięć ;) chirurdzy to moja miłość <3 prześwietny serial

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie paka poszła. Ale zapomniałam o wisiorze .Spodobała Ci się paskudka i poślę jak się uda jutro:)
  y

  OdpowiedzUsuń
 3. Doszło:) Daria jestem po prostu zachwycona tym co zrobiłaś dla mnie:)Mam nadzieję że i Ty będziesz zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Chirurgów :)
  P.S. Dziękuję za udział w moich cuksach!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ahaha, Horejsza oglądałam raczej z przymusu, już zaprzestałam :) A z Chirurgami jestem na bieżąco :)

  OdpowiedzUsuń