Obserwatorzy

wtorek, 7 lutego 2017

Jest akcja, a właściwie akcje ...

Pierwsza to kartka urodzinowa dla małej Dziewczynki ☺nigdy takich akcji nie ignoruje, choćbym miała stanąć na głowie - wyśle, także moja , a właściwie Adasiowa się już robi. Czasu jest sporo, więc mam nadzieję, że i Wy dacie radę.
Informacje skopiowane od Anety :

Kochani! AKCJA JEST! W obieg! Oliwka 22. lutego kończy 6 - lat. U Oliwii w wieku 19 miesięcy zdiagnozowano nowotwór złośliwy - Neuroblastoma. Po leczeniu onkologicznym zmaga się z niedoborem odporności tzw. SAD (brak przeciwciał swoistych). Co chwila coś… Nieustające infekcje, antybiotyki. Oliwka nie rozumie, dlaczego inne dzieci mogą cały czas biegać po dworzu, a Ona najczęściej patrzy tylko zza okna... Uwielbia kartki urodzinowe, a szczegolnie listy napisane specjalnie do niej! Nie czekajmy! Czasu mało! Niech Oliwka tego dnia będzie NAJSZCZĘŚLIWSZA �� Najwieksza Fanka Krainy Lodu, Myszki Minni, Marty mówi nie może się doczekać karteczek:))) 
ADRES: 
Oliwia Lisewska
Modrzejewskiej 55a/2
75-726 Koszalin.  Druga akcja :

UWAGA!!! POTRZEBNA POMOC KREATYWNA DLA DZIECIAKÓW Z ONKOLOGII. Fundacja "gdy liczy się czas" organizuje akcje "Piękna mama, piękna ja". Będzie to dzień poświęcony rodzicom i dzieciom na onkologii dziecięcej w CZD w W-wie. Mamuśkami zajmą się styliści, a dzieciaki będą miały dzień pełen różnych atrakcji. Szukamy osób, które są w stanie przygotować ozdoby na główki (opaski materiałowe z ozdobami, kolorowe czapki i chusteczki  na głowę dla chłopców i dziewczynek, podusie, zabawki itp.)

Chcąc odciążyć organizatorów piszcie o adres do wysylki do mnie (daria.krys@onet.pl) , gdybyście mialy jakieś pytania to skontaktuje z koordynatorem ☺ z tego co się dowiedzialam to Dzieci będą miały sesje zdjęciowe - więc przydadzą się fikuśne nakrycia glowy, przebrania itd, dla każdego dziecka planowany jest upominek. Wkrótce ma ruszyć wydarzenie na Fb, jak to się stanie podam linka ☺

Pomożecie ?

5 komentarzy:

 1. Dario, adresik Oliwki zapisałam, więc karteluszka urodzinowa poleci. Z tym drugim u mnie kłopot, raczej nie tworze takich rzeczy, ale myślę, że blogowe koleżanki pomogą :)))
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Karteczkę dla Oliwki wyślę, a ozdób niestety nie umiem wykonywać.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście,że zrobię i wyślę...
  Nie jestem dobra w dziecięcych karteczkach,ale spróbuję coś wymyślić ;)
  Ozdób niestety nie umiem jak wiesz z resztą ...
  Pozdrawiam :-* :-* :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za rozpowszechnienie informacji o Oliwce :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyłączę się :) mam kilka zabawek i czapek (niestety zimowych)juz zrobionych.karteczki zrobimy.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń