Obserwatorzy

piątek, 19 grudnia 2014

Moja Robótka 2014

Już drugi raz biorę udział w Akcji " Robótka " i zachęcam Was również do tego. Warto szczególnie przed świętami dać coś z siebie dla innych. Mieszkańcom domu w Niegowie nie zależy na wielkich prezentach, marzą tak naprawdę o drobnostkach, które my mamy nacodzień. W szczególny sposób podchodzą do otrzymanych kartek... podobno trzymają je pod poduszkami.
W tym roku nie udało mi się posłać tak pokaźnej paczki jak w ubiegłym. Nie mniej jednak wysłałam ok.25 kartek kupnych i 20 kartek zrobionych. Kartki nie są jakiś najwyższych lotów, ale (myślę, że to ważne) każda jest ręcznie wypisana. W produkcji pomógł mi Adaś...Szkoda, że te dni tak szybko mną, bo na pewno udało by się nam zrobić więcej...


Te zrobiłam już w zeszłym roku, ze starych torebek i  papieru do pakowania, fajnie było je jakoś dodatkowo udekorować, ale czasu brakowało.


Dla jednej z mieszkanek Ani - przygotowałam skromny upominek - 3 gumki do włosów, opaska i bransoletka.


5 komentarzy:

 1. Piękne :)
  Moja Robótka też już poleciała tylko zapomniałam porobić zdjęcia :(
  Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Przymierzalam się i zonk- nie dałam rady. Super, że sa tacy ludzie jak Ty! Ja sie muszę na przyszłośc lepiej zorganizować, bo akcja wspaniała! Buziak!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja dziś ostatnie pierniki udekorowałam :) hehe w poniedziałek paczka leci do Rodzinki VII mam nadzieję, że Roman podzieli się ze swoimi kolegami ciastkami ;)
  w robieniu karteczek moje maluszki tez dzielnie pomagały :)
  podpisuję się pod komentarzem hubki...dobrze, że JESTEŚ :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. My taką akcję mieliśmy w przedszkolu. Dzieci wraz z rodzicami robily kartki do domu opieki w pobliskiej miejscowości.
  Cześć osobiscievje zawozila. Radość tych ludzi bezcenna

  OdpowiedzUsuń