Obserwatorzy

czwartek, 10 listopada 2016

Na bogato, czy ....?

Do stworzenia tej kartki, zainspirowało mnie zdjęcie znalezione w necie. Był tam nawet kurs na wykonanie choinki z gazy,ale nie szło tak dobrze jak się mogło wydawać, więc wykombinowałam po swojemu ☺. Początkowo wydawalo mi się, ze jest taka na "bogato", ale teraz sama zastanawiam się czy czegoś jej nie brakuje ...?
Ponownie chciałam Was zaprosić na mini wymiankę na Klubie Twórczych Mam. Mini dlatego, ze wysylamy tylko kartkę świąteczną, książkę i upominek. Zapisy do jutra.

 

9 komentarzy:

 1. Fajna karteczka :) Może dodaj więcej ozdób choinkowych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykła, oryginalna kartka, jestem pod wrażeniem. Moim zdaniem jest bardzo harmonijna, nic bym nie dodawała. Ewentualnie nakleiłabym kartkę na czerwoną bazę, żeby powstałą cienka czerwona rameczka.
  Tulę serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choineczka świetna CI wyszła, może na kartkę dokleić jeszcze jakiś dodatkowy (może czerwony) element i wtedy będzie na bogato :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Daria! Ja to uwielbiam przewalić, więc ja bym na pewno cos dodała. Małgosia ma razję, już rameczka zrobiłaby dużo. A może napis po bokach choineczki- czerwony? Buźka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna choineczka! Gdybym ja robiła, zrobiłabym ciemniejsze tło:zielone, czerwone, granatowe itp.
  Pozdrawiam Dario:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dario! Karteczka jest bardzo ładna, Ale trochę smutna, Święta Bożego Narodzenia są Radosnym Świętem, Dlatego dodałabym bym trochę radośniejszych kolorów taki jak Czerwony i Zielony - Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. choinki z gazy jeszcze nie widziałam, a według mnie brakuje jej tzw. wisienki na torcie czyli gwiazdy na czubku choinki ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Skromna, czy na bogato i tak jest bardzo ładna.

  OdpowiedzUsuń