Obserwatorzy

czwartek, 14 stycznia 2016

Zabawa karteczkowa z cytatem w tle.

Jeszcze przed świętami zapisałam się na wymiankę u Hubki. Moją parą była Marta z bloga Atramk. Wysłałam do niej jeszcze w tamtym roku taką oto paczkę, jeśli chodzi o kartkę to nieskromnie przyznam, że bardzo mi się podoba i myślę, że coraz lepiej mi kartkowanie wychodzi. 
Bransoletki, już Wam kiedyś prezentowałam, przekazałam je na pewien bazarek, ale nie znalazły amatora. Szczerze to nie wiem dlaczego, bo mi się podobają, proste, w uniwersalnych, moich kolorkach, można je nosić razem lub oddzielnie, posiadają ciekawą fakturą i zawieszki na szczęście...Dlatego postanowiłam je podarować Marcie, mam nadzieję, że jest zadowolona. Dla Atramk końcówka roku była strasznie nieszczęśliwa, więc ja na swoją paczkę cierpliwie czekam i pokażę jak tylko dostanę. 

6 komentarzy:

 1. Piękne rzeczy dostałam od Ciebie. Paczuszka dla Ciebie wyruszyła wczoraj, ale coś mi się wydaje, że to nie wszystko, co Ci prześlę, bo troszkę mi wstyd.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo piękności wysłałaś do Atramk :) Pozazdrościć takich prezencików :) Z chęcią zapisałabym sie również do takich wspólnych wymianek ale chyba niestety po terminie ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za odpowiedź na moim blogu :) Jeśli chodzi o wymianki, to do kartek nieststy nie mam zdolności więc pozostają te drugie, prezentowe :) Jeśli znasz kogoś kto by się o takie pokusił, to ja z chęcią się ustawiam się w kolejce :) Uwielbiam obdarowywać innych a otrzymywanie różnych form rękodzieła w zamian, pozwoli mi poznać nowe techniki oraz właścicieli takich wspaniałości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi bransoletki też się podobają :).

  Z takiej kartki też byłabym zadowolona :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba Ci przyznać, że faktycznie karteczki wychodzą Ci coraz ładniejsze! :)

  OdpowiedzUsuń