Obserwatorzy

niedziela, 16 września 2012

Wymianka książkowa

Oto lista chętnych:
 1. Etoile
 2. Anna
 3. Haftowane prezenty
 4. Justyna
 5. Jawora
 6. Judysia
 7. Karto_flana
 8. Moninka
 9. Wiola Turska
 10. Szczęśliwy Zakątek
 11. Bożena  
 12. B.
 13. Czarna Cytryna 
Wymyśliłam sobie, że zamiast losowania par wybiorę je w inny sposób. Jaki? osoba nr1 i osoba nr 13 itd. Dlaczego tak? Wydaje mi się to najuczciwsze, gdyż do ostatniej chwili nie wiemy kto jeszcze się zapisze.

Jedną parę wybrałam w inny sposób mianowicie:


Karto_flana mieszka za granicą, a niewiele osób zgodziło się właśnie na wysyłkę zagraniczną. Oto pozostałe pary:

Etoile - Czarna Cytryna
Judysia - Etoile

Przypomnę jeszcze zasady: 

1) W wymiance mogą wziąć udział tylko osoby posiadające bloga, który jest prowadzony regularnie.
2) Zainteresowani proszeni są o pozostawienie komentarza z wyrażeniem chęci wzięcia udziału w wymiance pod tym postem do dnia 15.09.2012.
3) Proszę o umieszczenie na swoim blogu podlinkowanego obrazka z informacją o wymiance, gdyż chciałabym aby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało.
4) Proszę o równolegle wpisanie komentarza pod postem, oraz wysłanie adresu na maila daria.krys@onet.pl, w tytule wiadomości wpisujemy Wymianka Książkowa. W mailu tym powinien znaleźć się też Wasz nick i link do Waszego bloga. W w/w należy też napisać czy wyrażamy czy też nie zgodę na wysyłkę za granicę.
5) Losowanie wymiankowych par  nastąpi po 15 września, w ciągu dwóch dni roześlę maile zwrotne. 
6) Prezenty wymiankowe mają się znaleźć najpóźniej do dnia 30 września 2012r. u wymiankowej pary. Po tym dniu chwalimy się prezentami na blogach.
7. Proszę o przesłanie do mnie zdjęcia zawartości Waszej paczki oraz potwierdzenia nadania przesyłki listowej lub paczki poleconej .
Może się tak zdarzyć, że dwie osoby, które są w parze postanowią wysłać tą samą książkę, dlatego też proszę po otrzymaniu danych do wysyłki odpisać w mailu zwrotnym jaką książkę wysyłamy.

8. Zastrzegam sobie prawo do wykluczenia osób z wymianki, które z innych zobowiązań się nie wywiązały, bądź są zbyt młode.


Dlaczego taki krótki termin? Dlatego, że ta wymianka jest mini, a prezenty nie są czasochłonne. Z doświadczenia wiem, że im dłuższy czas tym bardziej odkładamy przygotowania.


Proszę by zgłaszały się osoby kompetentne, należy pamiętać, że zapisanie się na wymiankę, to honorowe zobowiązanie się do rzetelnego i odpowiedzialnego potraktowania zabawy.
Kto nie jest na 100% pewny, że zdoła przygotować i wysłać upominek na czas niech poważnie zastanowi się nad udziałem w wymiance!
Co powinno znaleźć się w paczce:

1. Dwie książki: jedna z romansem w tle i druga kryminał.
2. Czekolada, batony czekoladowe, capuccino czekoladowe, kawa czekoladowa, rodzynki czy orzechy w czekoladzie - jednym słowem wszystko co ma w swoim składzie czekoladę.

3.Jakiś DROBNY upominek o wartości ok. 10 zł (osoby zajmujące się hand made, mogą wysłać coś ze swoich dzieł, lecz może to być również krem do rąk, jakaś maseczka, świeczka zapachowa, fajne mydło, jakiś balsam do ciała, biżuteria kupiona w sklepie itd).

Jedyne o co proszę to by nie wysyłać jednej książki z sagi.
Książki oczywiście mogą by używane, jednak nie zniszczone.
                                                                                                  
Proszę jeszcze Bożenę o przesłanie adresu na mój email daria.kryś@onet.pl, proszę też wszystkie dziewczyny by mnie poinformowały jakie książki zamierzają wysłać.                                                          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz